Aktualności

Przepusty dla herpetofauny

Przepusty dla herpetofauny

Nasza firma dostarcza elementy na inwestycję związaną z przebudową drogi pomiędzy Iławą a Sampławą. W związku z powyższym asortyment naszej firmy został poszerzony o PRZEPUSTY SKRZYNKOWE ZAMKNIĘTE DLA HERPETOFAUNY.

Więcej...

Doki wylotowe kolektora

Doki wylotowe kolektora oraz osadniki

Nasza firma cały czas poszerza swój asortyment. Z powodu rosnącego zainteresowania elementami infrastruktury komunalnej dołączyliśmy do naszej oferty prefabrykowane doki wylotowe oraz osadniki według KPED 01.14.

Więcej...

Podpory sadownicze

Prefabet Kurzętnik wiodącym producentem podpór betonowych do sadów

Z dumą informujemy, że nasza firma jest wiodącym producentem podpór betonowych do sadów, a nasza obecność na rynku sadowniczym w Polsce rośnie z każdym miesiącem.

Więcej...

Elementy wielkogabarytowe

Produkcja elementów wielkogabarytowych

W listopadzie 2012 roku nasza firma zaczęła realizację kontraktu obejmującego produkcję stoposłupów oraz belek prefabrykowanych.

Więcej...

Posadzki przemysłowe

Dostawy betonu z przeznaczeniem na posadzki przemysłowe

Jako Firma P.P.B. "Prefabet - Kurzętnik" Sp. z o.o. posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie przygotowania specjalistycznych mieszanek betonowych.

Więcej...

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach twojej przeglądarki. Więcej...