Witamy

Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów "PREFABET-KURZĘTNIK" Sp. z o.o. w Kurzętniku istnieje nieprzerwanie na rynku od 1968 roku. Wieloletnie tradycje oraz potencjał przedsiębiorstwa stawia nas w gronie największych podmiotów branży budowlanej z terenu województwa warmińsko - mazurskiego. Firma posiada dwa profile produkcji :

 

I - PRODUKCJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

prefabrykaty betonowe

"Prefabrykaty betonowe to ekonomiczne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie coraz chętniej wykorzystywane na wielu placach budowy. Gotowe elementy nie tylko skracają czas wykonywanych prac, ale także gwarantują pełną niezawodność oraz niezastąpioną jakość.

 

"Prefabet - Kurzętnik" jest jednym z większych producentów prefabrykatów betonowych i żelbetowych : tzw. "cegły żerańskiej", płyt stropowych, bloczków fundamentowych, keramzytowych pustaków ściennych i stropowych, płyt drogowych, słupów energetycznych i oświetleniowych, polbruku oraz kręgów betonowych. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment posiadał wysoką jakość. Prefabrykaty betonowe to solidna podstawa każdego projektu budowlanego.

 

W naszej ofercie posiadamy elementy betonowe przeznaczone do różnych potrzeb. Proponujemy korzystne ceny oraz ofertę dostosowaną do potrzeb klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi prefabrykatami betonowymi.

 

II - PRODUKCJA MASZYN I URZĄDZEŃ DO WYROBU MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

wibroprasy do betonu

Wykorzystując naszą wiedzę zdobytą w dziale mechanicznym, z początkiem lat 90-tych postanowiliśmy rozwinąć naszą działalność o produkcję urządzeń służących do wytwarzania materiałów budowlanych. Doświadczenie w zakresie wszelkich wyrobów betonowych oraz prężna współpraca z Instytutem Budownictwa i Górnictwa Skalnego pozwoliły nam stworzyć szereg maszyn oraz liczne linie produkcyjne do wytwarzania kręgów betonowych oraz drobnowymiarowych elementów budowlanych (np. krawężniki, pustaki, obrzeża trawnikowe, kostka brukowa i inne).

 

Produkcja maszyn budowlanych, w tym wibropras do betonu, w naszym przedsiębiorstwie oparta jest o najnowsze rozwiązania technologiczne. Wybierane sposoby tworzenia przedmiotów oraz nieustanna modernizacja produktów postawiło nas w czołówce najlepszych producentów wibropras do betonu. Nasze maszyny budowlane skutecznie pracują w całej Polsce, a także poza jej granicami (np. Białoruś, Słowacja, Mołdawia, Ukraina, Łotwa, Litwa, Rosja). Dzięki produkcji na wysokim poziomie produkcja rośnie a maszyny budowlane cieszą się doskonałą opinia wśród użytkowników.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Polecamy najlepszej jakości wibroprasy do betonu.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach twojej przeglądarki. Więcej...