Zespół ważąco dozujący ZWD-12

Zbiorniki na kruszywo standardowo składają się z czterech komór o pojemności 12 m3 każda . Wykonane są z blach stalowych odpowiednio usztywnionych profilami w celu zapobiegania odkształceniom. W dolnej części każdy zbiornik wyposażony jest w gardziel spustową, do której mocowane są wibracyjne podajniki kruszywa o mocy 1,1 kW każdy. Całość usytuowana jest na konstrukcji wsporczej, do której przy użyciu belek tensometrycznych jest zawieszony przenośnik taśmowy.

 

Konstrukcja przenośnika wykonana jest z profilów zamknietych, odpowiednio użebrowana. Szerokość taśmy wynosi od 600 mm do 800 mm, długość około 13 mb. Napęd taśmy odbywa się za pośrednictwem motoreduktora o mocy 5,5 kW. Po obu stronach taśmy zamontowane są osłony.

 

Sterowanie odbywa się terminalem wagowym z możliwością dozowania ręcznego lub automatycznego. W wersji automatycznej istnieje możliwość programowania ośmiu różnych receptur.

 

Zestawienie zbiorników oraz wykonanie instalacji zasilająco - sterującej dobieramy indywidualnie wg życzenia klienta.

Okres gwarancji - 12 miesięcy.

 

Zespół ważąco dozujący ZWD-12
Dane techniczne:
pojemność 4 x 12 m3
szerokość taśmy b = 600-800 mm
długość taśmy l = 13000 mm
moc zainstalowana 14,3 kW
zasilanie 3 x 400 V
 
Wymiary:
długość 13000 mm
szerokość 2450 mm
wysokość 3440 mm

 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach twojej przeglądarki. Więcej...