Prefabrykaty Betonowe i Żelbetowe - Produkcja Materiałów Budowlanych

„Prefabrykaty betonowe to ekonomiczne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie coraz chętniej wykorzystywane na wielu placach budowy. Gotowe elementy nie tylko skracają czas wykonywanych prac, ale także gwarantują pełną niezawodność oraz niezastąpioną jakość. Brak konieczności prac szalunkowych.

„Prefabet – Kurzętnik” jest jednym z większych producentów prefabrykatów betonowych i żelbetowych : tzw. „cegły żerańskiej”, płyt stropowych, bloczków fundamentowych, keramzytowych pustaków ściennych i stropowych, płyt drogowych, słupów energetycznych i oświetleniowych, polbruku oraz kręgów betonowych. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment posiadał wysoką jakość. Prefabrykaty betonowe to solidna podstawa każdego projektu budowlanego.

W naszej ofercie posiadamy elementy betonowe przeznaczone do różnych potrzeb. Proponujemy korzystne ceny oraz ofertę dostosowaną do potrzeb klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi prefabrykatami betonowymi.

Elementy betonowe: