O firmie

PREZES ZARZĄDU
Inż. Joanna Gortych

DZIAŁ HANDLOWY – OBSŁUGA KLIENTA
Specjalista ds. sprzedaży
tel: 56 472 96 59
tel: 504 199 329
e-mail: dzial-handlowy@prefabetkurzetnik.pl

PION HANDLOWY PRODUKCJI BETONOWEJ
Specjalista ds. kluczowych klientów
tel: 56 472 96 52
e-mail: dzial-handlowy@prefabetkurzetnik.pl

Kierownik kontraktu
tel. 56 472 96 82
e-mail: dzial-handlowy@prefabetkurzetnik.pl

BETON TOWAROWY
tel: 507 097 330
e-mail: dzial-handlowy@prefabetkurzetnik.pl

PION HANDLOWY PRODUKCJI METALOWEJ
MASZYNY DO PRODUKCJI MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
tel. 56 472 96 52
fax: 56 472 96 70
e-mail: sekretariat@prefabetkurzetnik.pl
e-mail: dzial-handlowy@prefabetkurzetnik.pl

DZIAŁ TRANSPORTU I LOGISTYKI
Spec. ds. transportu
tel: 56 472 96 59
e-mail: sekretariat@prefabetkurzetnik.pl

DZIAŁ EKSPORTU
Jarosław Tarasiuk
tel: (+48 695) 59 48 84
e-mail: export@prefabetkurzetnik.pl

Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów „PREFABET-KURZĘTNIK” Sp. z o.o. w Kurzętniku istnieje nieprzerwanie na rynku od 1968 roku. Wieloletnie tradycje oraz potencjał przedsiębiorstwa stawia nas w gronie największych podmiotów branży budowlanej z terenu województwa warmińsko – mazurskiego. Firma posiada dwa profile produkcji :

I – PRODUKCJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
prefabrykaty betonowe
„Prefabrykaty betonowe to ekonomiczne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie coraz chętniej wykorzystywane na wielu placach budowy. Gotowe elementy nie tylko skracają czas wykonywanych prac, ale także gwarantują pełną niezawodność oraz niezastąpioną jakość.
„Prefabet – Kurzętnik” jest jednym z większych producentów prefabrykatów betonowych i żelbetowych : tzw. „cegły żerańskiej”, płyt stropowych, bloczków fundamentowych, keramzytowych pustaków ściennych i stropowych, płyt drogowych, słupów energetycznych i oświetleniowych, polbruku oraz kręgów betonowych. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment posiadał wysoką jakość. Prefabrykaty betonowe to solidna podstawa każdego projektu budowlanego.
W naszej ofercie posiadamy elementy betonowe przeznaczone do różnych potrzeb. Proponujemy korzystne ceny oraz ofertę dostosowaną do potrzeb klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi prefabrykatami betonowymi.
II – PRODUKCJA MASZYN I URZĄDZEŃ DO WYROBU MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
wibroprasy do betonu
Wykorzystując naszą wiedzę zdobytą w dziale mechanicznym, z początkiem lat 90-tych postanowiliśmy rozwinąć naszą działalność o produkcję urządzeń służących do wytwarzania materiałów budowlanych. Doświadczenie w zakresie wszelkich wyrobów betonowych oraz prężna współpraca z Instytutem Budownictwa i Górnictwa Skalnego pozwoliły nam stworzyć szereg maszyn oraz liczne linie produkcyjne do wytwarzania kręgów betonowych oraz drobnowymiarowych elementów budowlanych (np. krawężniki, pustaki, obrzeża trawnikowe, kostka brukowa i inne).
Produkcja maszyn budowlanych, w tym wibropras do betonu, w naszym przedsiębiorstwie oparta jest o najnowsze rozwiązania technologiczne. Wybierane sposoby tworzenia przedmiotów oraz nieustanna modernizacja produktów postawiło nas w czołówce najlepszych producentów wibropras do betonu. Nasze maszyny budowlane skutecznie pracują w całej Polsce, a także poza jej granicami (np. Białoruś, Słowacja, Mołdawia, Ukraina, Łotwa, Litwa, Rosja). Dzięki produkcji na wysokim poziomie produkcja rośnie a maszyny budowlane cieszą się doskonałą opinia wśród użytkowników.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Polecamy najlepszej jakości wibroprasy do betonu.